Oglas

Poznat identitet para koji je nađen mrtav: Teodora i Miodrag bili učitelji

22. mar. 2022. 11:51
>
22. mar. 2022. 13:46

Supružnici Miodrag i Teodora Georgiev pronađeni su mrtvi jutros oko devet sati u svojoj porodičnoj kući u niškom naselju Pantelej, a komšije preminulog para i dalje su u šoku zbog tragedije koja se dogodila u njihovom komšiluku.

Oglas

Komšija supružnika ističe za Nova.rs da je poslednji put Miodraga video u petak."Video sam ga u petak, uvek prođe i javi se, pita kako sam", kaže komšija i ukazuje na to šta mu je bilo sumnjivo:"Uvek su spuštene roletne, ne viđam ga da prolazi, a svaki dan prolazi, nosi hleb, namirnice. Od jutros vidim policija", kaže komšija.Ističe da Teodoru nije dugo viđen, poslednji put pre tri meseca."Ona je imala trombove na nogama, nije izlazila. Oni su učitelji u penziji, deca su im u Kanadi", kaže naš sagovornik.

Niš, hronika, tela supružnika, muž i žena preminuli, bračni par mrtvi
Foto: Miljana Isailović/Nova.rs | Foto: Miljana Isailović/Nova.rs

Naime, tela su odvezena nešto posle 11 sati.BONUS video: Izgorela kuća tokom požara u Nišu

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=pozarniskucaizgorelaam-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="3197713"]Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare