Oglas

Dileri i korona: Drogu raznose i osamdesetogodišnjaci

23. apr. 2020. 07:15

Najviše hapšenja u Srbiji od kada je proglašeno vanredno stanje zbog pandemije koronavirusa je zbog droge. Na desetine dilera je završilo iza rešetaka, a većina njih je svoju rabotu obavljala baš u vreme policijskog časa. Doktorka Jasna Daragan Saveljić, iz bolnice Teodor Drajzer, u kojoj se leče bolesti zavisnosti, kaže da je bilo sasvim očekivano da u ovakvoj situaciji dileri imaju veliki promet. Pročitaj više

Oglas