Oglas

Užice: Sve više hospitalizovanih kovid pacijenata

30. avg. 2021. 21:33

Sve je više prijema, a sve manje otpusta sa bolničkog lečenja u bolnicama Zdravstvenog centra Užice koji pokriva teritoriju Zlatiborskog okruga. Samo tokom jučerašnjeg dana hospitalizovan je 21 pacijent pozitivan na koronavirus a sa bolničkog lečenja otpušteno je devet lica. Pročitaj više

Oglas