Oglas

Beograd, 15. jul 2020. Torlak, gužva, redovi, gužve za testiranje, koronavirus Foto: Dragan Mujan/Nova.rs
Foto: Dragan Mujan/Nova.rs
Foto: Dragan Mujan/Nova.rs

Tri najkritičnija grada u kojima je korona van kontrole

16. jul. 2020. 15:36
>
16. jul. 2020. 16:03

Beograd, Kraljevo i Novi Sad su gradovi u kojima je broj zaraženih korona virusom i dalje visok, odnosno nastavlja da raste, dok se situacija u Šapcu i Novom Pazaru smiruje, saopštila je na konferenciji za novinare povodom epidemiološke situacije u zemlji premijerka Ana Brnabić.

Oglas

Premijerka je istovremeno naglasila da je broj testiranih na kovid 19 u poslednja 24 sata rekordno velik i iznosi 9.183 osobe."Daleko je najveći broj zaraženih u Beogradu, a imamo i dosta nestabilnu situaciju u Kraljevu", rekla je Brnabić i dodala da je zabeležen i rast zaraženih u Novom Sadu.Ipak, smiruje se situacija u Šapcu i Novom Pazaru, što daje razloge za određeni optimiam, rekla je Brnabić.Premijerka je dodala da iako je najveći procenat zaraženih u Beogradu, optimizam joj daje to što su "građani zaista disicplinovani" i u najvećoj meri poštuju mere zaštite i što su poslušali apele kriznog štaba.Konferenciju kriznog štaba pogledajte uživo na Nova.rs.https://www.youtube.com/watch?v=zLCrmRBJnys***Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare