Oglas

OTKRIVAMO Šta se dogodilo sa ptićima iz Palate Albanija i ko brine o njima sada

31. maj. 2026. 13:56

Mladunci belih čiopa, strogo zaštićene vrste ptica, tri dana bili su zarobljeni u gnezdima na Palati Albanija zbog SNS banera koji je prekrivao zgradu. Nakon što je baner juče uklonjen, ptići su spaseni, a kako Nova.rs saznaje, najugroženiji među njima prebačeni su na Institut „Siniša Stanković“ gde su pod nadzorom stručnjaka. Pročitaj više

Oglas