Oglas

Na "Banjicu" stižu kovid pozitivni pacijenti

autor:
07. jul. 2020. 09:28

Prof. dr Zoran Baščarević, direktor Instituta za ortopedsko-hiruške Bolesti "Banjica", kaže da će u toj ustanovi koja se vraća u kovid sistem biti uglavnom zbrinuti pacijenti sa lakšom ili srednje teškom kliničkom slikom, dok će pacijenti koji zahtevaju intubaciju ili intenzivnu negu biti u drugim ustanovama. Pročitaj više

Oglas