Oglas

Kon: U Italiji Kovid-19 sada zovu "srpski virus"

autor:
21. jul. 2020. 14:17

Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da virus kovid-19 sada u Italiji zovu "srpski virus" zbog velikog broja slučajeva i zbog mišljenja da je virus jači nego u martu i aprilu. Pročitaj više

Oglas