Oglas

Beograd 29.06.2020. Ana Brnabić, predstavnici noćnih barova i klubova Foto: Kancelarija za saradnju s medijima
Foto: Kancelarija za saradnju s medijima
Foto: Kancelarija za saradnju s medijima

Brnabić: Maske su od sutra obavezne i u noćnim klubovima

29. jun. 2020. 18:49

Predsednica Vlade Ana Brnabić sastala se danas, posle predstavnika tržnih centara i šoping molova, i sa predstavnicima Udruženja noćnih barova i klubova u Beogradu, a tema sastanka bile su nove mere u cilju suzbijanja koronavirusa koje su od sutra na snazi u prestonici.

Oglas

Brnabić je upoznala vlasnike i zakupce noćnih barova i klubova u Beogradu da od sutra neće biti dozvoljen ulazak ni u jedan zatvoreni objekat u Beogradu bez zaštitne maske, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.Usaglašen je beskompromisan stav da zdravlje građana ima apsolutni prioritet i da se sve mere donete u cilju zaštite zdravlja ljudi moraju poštovati.Vlada Srbije i ugostitelji nastaviće da zajedno rade na pronalaženju rešenja za funkiconisanje ugostiteljskih objekata u budućnosti, kako bezbednost i zdravlje svih posetilaca objekata ne bi bila ugoržena.Vlada će nastaviti da svakodnevno prati razvoj epidemiološke situacije u čitavoj Srbiji i prilagođava sve epidemiološke mere u cilju zaštite zdravlja građana, navedeno je u saopštenju.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare