Srpski teniser Filip Krajinović poražen je na turniru u Beču od Aleksandra Zvereva sa 2:0 u setovima (6:2, 7:5).

Meč je trajao sat i 22 minuta, a srpski teniser je propustio veliku šansu da odvede meč u treći set.

U prvom delu Nemac je dva puta oduzimao servis Krajinoviću, koji je jedino u poslednjem gemu prvog seta imao tri brejk lopte, ali nije uspeo da ih realizuje.

U drugom setu, Srbin je pokazao zube i prvi uspeo da oduzme servis rivalu. Pri rezultatu 5:3 servirao je i za set, ali je Zverev uspeo da se oporavi i oduzme mu servis, čime se potpuno vratio u meč.

Do kraja meča, odnosno u naredna tri gema, Krajinović je uspeo da osvoji samo dva poena, pa je Nemac došao do pobede.

Ranije tokom dana je sa turnira u Beču eliminisan i Dušan Lajović, dok su Laslo Đere i Miomir Kecmanović bili neuspešni u Sankt Peterburgu.

BONUS VIDEO: Poštar iz Pavlovaca o sprecifičnom poklonu za Novaka Đokovića