Filip Krajinović je trećeg dana takmičenja na Mastersu Sinsinati priredio najveće iznenađenje, izbacio je drugog nosioca, Austrijanca Dominika Tima, 6:2, 6:1.

Bio je to fantastičan meč za tenisera iz Sombora koji je na turnir došao kao 32. igrač sveta.

Tim, finalista Australijan opena, igrao je sjajno tokom leta na egzibicionim turnirima, delovalo je da je igrač u formi i svakako favorit u ovom meču, ali Filip je mislio drugačije.

Ono što je interesantno je da je ovo bila neka vrsta revanša Krajinovića Dominiku za onaj poraz u finalu beogradskog dela „Adrija tura“, a za trijumf mu je biolo dovoljno svega sat vremena igre.

U prvom setu, bilo je izjednačeno sve do šestog gema kada je Filip načinio brejk i poveo sa 4:2.

Lako je dobio naredni gem na svoj servis, a onda u osmom gemu iskoristio je prvu set loptu i poveo posle 31 minuta igre.

Nije Filip popuštao, „namirisao je krv“, kidisao je na pobedu u tom drugom setu i to mu se isplatilo.

Napravio je brejk u drugom gemu, poveo da 3:0, da bi onda iskoristio drugu brejk priliku u šestom gemu, poveo sa 5:1 i potom odservirao za plasman u treće kolo.

Tamo ga čeka bolji iz meča između Martona Fučovića i Grigora Dimitrova.