Lep uspeh naših takmičara.

Srpska bokserka Milena Matović i bokser Jovan Nikolić, osvojili su zlatne medalje na Balkanskom prvenstvu za muškarce i žene za elitne muške i ženske starosne kategorije, koje se održava u bugarskoj Albeni od 25. septembra do 5. oktobra.

Kako je saopštio Bokserski savez Srbije, prvo je Nikolić u kategoriji do 75 kg osvojio zlato dominantom i ubedljivom pobedom nad Bugarinom Vilijamom Čolovim, a pre njega je eliminisao Ukrajinca Pavla Iljušu.

Novo zlato i intoniranje srpske himne u nastavku takmičarskog dana obezbedila je i Milena Matović u kategoriji do 66 kg, savladavši u finalu Grkinju Mavrometi Paraskevi.

Prethodno je Matovićeva savladala i Ukrajinku Nataliju Merinovu.

BONUS VIDEO Krenula na kik-boks, završila u MMA: Marina Spasić o razlozima bavljenja krvavim sportom