Bravo!

Srpska bokserka Sara Ćirković, aktuelna šampionka sveta, osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore (do 22 godine), koje se održava u Crnoj Gori.

U finalu u Podgorici u kategoriji do 54 kilograma savladala Ruskinju Julijanu Savro.

Srbija je osvojila još četiri bronze u muškoj konkurenciji, pošto su četvorica mladih boksera zaustavljeni u polufinalu.

U kategoriji do 51 kg Omer Ametović izgubio je od Rudolfa Garbojana iz Jermenije, a u kategoriji do 67 kg Semiz Aličić poražen je od Slovenca Nejca Petrića.

Jovana Nikolića u kategoriji do 71 kg zaustavio je Moldavac Vasilije Sebotari, dok je u kategoriji do 75 kg Almir Memić izgubio meč protiv predstavnika Turske Sultana Osmanlija.