Nije bilo drame, sem na klupi Krke

Košarkaši Cibone upisali su veoma važnu pobedu u borbi za opstanak u ABA ligi, pošto su sa 54:72 pobedili Krku na gostovanju.

Hrvatski tim je nakon prve četvrtine imao šest poena prednosti, koje je zadržao do poluvremena.

U trećoj deonici viđeni su veoma loši napadi oba tima (11:12), a utakmica je rešena u poslednjih 10 minuta, kada je Cibona napravila dvocifrenu razliku.

Najefikasniji u Ciboni bio je Vuković sa 15 poena i devet skokova, dok je Buljan dodao 14 poena uz pet skokova.

Kod Krke je Ajzea Kazins imao 16 poena uz po šest skokova i asistencija, dok je Macura imao dabl-dabl sa po 10 poena i skokova.

Gašper Okorn, trener Krke, bio je veoma ljut na svoje izabranike tokom meča, pa je na jednom tajm-autu psovao i vikao na njih, a kako je to izgledalo možete pogledati u videu ispod.

Cibona je sada na skoru 2-5, dok je Krka na 1-6 kao i Split i Mornar.