Maleri ne prestaju da prate naš nacionalni tim.

Srpski košarkaš Vasilije Micić povredio je zglob desne noge u drugoj četvrtini meča Srbije i Grčke.

Dve selekcije igraju kvalifikacije za Mundobasketa 2023. i Srbiji je pred utakmicu pobeda bila znatno važnija.

Micić je bez kontakta, nezgodno stao i pao je na parket dvorane u „areni“. Doskočio je loše prilikom pokušaja da izblokira Tajlera Dorsija u 17. minutu.

Bolna grimasa mu se odmah našla na licu, a posle nekoliko minuta ustao je uz pomoć saigrača. Nije mogao da nagazi u tom trenutku na nogu, pa je napustio igru.

Srbija je prvo poluvreme rešila u svoju korist 51:44. Naš tim se i pre meča suočavao sa velikim brojem povređenih igrača.

Aleksa Avramović, Nemanja Nedović, Nemanja Bjelica, Marko Gudurić (koji se u međuvremenu vratio), Bogdan Bogdanović samo su neki sa spiska povređenih igrača.

BONUS VIDEO: Žoc, Bodiroga i Bjela na spektaklu Srbija – Grčka