Oglas

during the FIBA World Cup 2027 Qualifiers match between Serbia and Bosnia and Herzegovina at Aleksandar Nikolic Hall on July 06, 2026 in Belgrade, Serbia.
2023 Starsport.rs ©

VIDEO "Ovo je finale za nas": Jokić kapitenski motivisao "orlove" pred meč sa Bosnom

06. jul. 2026. 20:59

Nikola Jokić, novi kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, kratkim govorom motivisao je "orlove" pred meč sa Bosnom i Hercegovinom u kvalfikacijama za Mundobasket.

Oglas

Srbija je u ponedeljak od 20 sati dočekala selekciju BiH u hali "Aleksandar Nikolić", a Jokić je pre izlaska na teren imao šta da kaže.

Košarkaši Srbije okupili su se ispred tunela nekoliko trenutaka pre izlaska na teren, a onda je kapiten održao kratak motivacioni govor.

"Ovo je finale za nas. Znači to je to, poslednja utakmica, daš sve što imaš, bilo šta što treba da uradiš da pobedimo radimo to", poručio je Jokić.

Ceo njegov govor poslušajte na videu ispod.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare