Sjajan potez bivšeg košarkaša Crvene zvezde.

Boriša Simanić je prethodne noći bio najzapaženiji od srpskih košarkaša u Letnjoj NBA ligi.

Nekadašnji košarkaš Mege je u pobedi Jute nad Atlantom 72:66 za 16 minuta ubacio sedam poena, a posebnu pažnju skrenula je jedna od tri blokade koju je napravio krajem treće četvrtine.

Nikola Jović je u utakmici Majami Hita i Boston Seltiksa za 14 minuta ostao bez poena, ali je imao četiri skoka i jednu asistenciju.

„Tek se prilagođava. Pronaći ćemo različite načine da ga uključimo u igru, to je samo prilagođavanje na brzinu i fizikalnost u igri. Biće ovo proces za njega, neće doći tek tako odjednom“, rekao je glavni trener Majamija Malik Alen.

Balša Koprivica i Aleksej Pokuševski nisu imali prilike da izađu na parket, oni su sa klupe posmatrali pobedu Detroita nad Vašingtonom, odnosno poraz Oklahome od Hjustona.

Filip Petrušev je za osam minuta postigao dva poena, imao četiri skoka i jednu asistenciju u porazu Toronta nad Filadelfijom 97:77.

BONUS VIDEO Micićeva očekivanja pred Evrobasket 2022.

Pratite nas i na društvenim mrežama: Facebook, Twitter, Instagram