Reprezentativac Srbije Vasilije Micić predvodio je košarkaše Efesa u pobedi protiv Makabija na gostovanju u Tel Avivu, u zaostalom meču 23. kola Evrolige, sa 90:66.

Turci su odlučujuću razliku napravili u drugoj četvrtini, a na poluvremenu su vodili sa ubedljivih 47:31. Do kraja utakmice, razlika se samo uvećavala, pa su gosti naneli težak poraz Izraelcima.

Vasilije Micić je bio jedan od dvojice najefikasnijih u svom timu sa 15 poena i četiri asistencije za 27 minuta koliko je proveo na parketu.

Srpski as je uz to bio vrlo precizan jer je za dva poena pogađao četiri puta iz pet pokušaja, dok je za tri bio polovičan sa dva pogotka iz pet šuteva

Njegov saigrač Šejn Larkin je takođe postigao 15 poena, uz nešto lošiji šut iz igre.

Na drugoj strani, samo je Vilbekin bio na visini zadatka sa takođe 15 poena.

Efes je posle ove pobede došao do četvrtog mesta sa skorom 18 pobeda i deset poraza, dok je Makabi ostao na 11 pobeda.