Dejan Radonjić; Foto: Srdjan Stevanovic/Starsprot

Košarkaši Crvene zvezde su doživeli poraz u 11. kolu Evrolige na gostovanju Real Madridu rezultatom 79:67, a trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je rekao da je njegova ekipa, uz sve probleme koje je imala, odigrala solidnu utakmicu protiv Real Madrida.

„Igrali smo dobro prvom poluvremenu, ali u drugom nismo imali dovoljno energije da nastavimo s istom odbranom kao u prvih 20 minuta. Napravili su prednost i preuzeli kontrolu nad utakmicom. Uprkos svim problemima, odigrali solidnu utakmicu“, rekao je Radonjić posle utakmice.

On je istakao da ima smo jednu želju u ovom trenutku.

„Samo kompletan sastav na treningu“, u jednoj rečenici je Radonjić objasnio suštinu problema u kojem se našla Crvena zvezda.

Bez Luke Mitrovića, Arona Vajta, Nejta Voltersa i Nikole Kalinića, košarkaši Crvene zvezde su izgubili večeras u Madridu od Reala sa 67:79, u utakmici 11. kola Evrolige.

Crvena zvezda je sada na skoru 4/7, dok je Real Madrid na vrhu tabele sa devet pobeda i dva poraza.

Ekipa Dejana Radonjića će narednog petka dočekati Uniks, a pre toga je očekuje gostovanje Studentskom centru u ABA ligi.