Oglas

Partizan - Igokea, ABA Liga, plej of play off April 17, 2024. in Belgrade, Serbia. 17.4.2024
photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Željko Obradović Partizan vs Igokea Foto:Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Željko Obradović Partizan vs Igokea Foto:Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Obradović pred Budućnost: "Neobična je velika pauza, neće biti lako"

06. maj. 2024. 12:17

Košarkaši Partizana igraće protiv Budućnosti u Podgorici u utorak od 18 časova, a Željko Obradović je najavio ovaj duel za zvaničan sajt crno-belih.

Oglas

Košarkaši Partizana vode 1:0 u polufinalnoj seriji, koja se igra na dve pobede.

Crno-beli su u prvoj utakmici, koja je odigrana 30. aprila u Beogradu, pobedili podgorički klub rezultatom 78:67.

"Naravno, neće biti lako, neuobičajeno je to što smo imali veliki broj dana između prve i druge utakmice. Nadam se da je ekipa spremna, da ćemo probati da damo sve od sebe i da ćemo odigrati što bolju utakmicu", rekao je Obradović.

Plejmejker Partizana Aleksa Avramović izjavio je da njegov tim očekuje zahtevan meč u Podgorici.

"Očekuje nas puna hala, i samim tim možemo očekivati kompleksan meč. S obzirom da smo u prošlosti igrali sa njima plej-of utakmice, koje su bile tesne i čvrste, možemo reći da se poznajemo odlično. Idemo tamo da pobedimo, da odigramo najbolju moguću odbranu i da igramo dobar napad. Da se vratimo kući, Bože zdravlja, sa pobedom", naglasio je Avramović.

BONUS VIDEO Nikola Jokić i Džamal Marej režirali pobedu Denvera za prolaz u polufinale Zapada NBA lige







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare