Filip Petrušev odigrao je 24 minuta za Filadelfiju protiv Atlante u Letnjoj ligi, u pobedi rezultatom 96:88.

Naš reprezentativac došao je do četiri koša iz sedam šuteva iz igre, ubacio je ukupno osam poena uz jedno atraktivno zakucavanje, dodao je tome šest skokova, dve asistencije, ukradenu loptu i dve blokade.

Na prošloj utakmici se istakao sa tri blokade i odbranom je ostavio utisak na Amerikance, ali za razliku od prošlog meča, ovaj put nije imao pozitivan +/- indeks, sa -7.

Najefikasniji je bio Tajris Maksi sa 31 poenom, Ajzeja Džo dodao je 21, Pol Rid je ubacio 20. U Atlanti, Šarif Kuper je imao 21 poen, Skajlar Mejs 20.

Marko Simonović imao je učinak u Čikagu, u porazu od Minesote sa 78:59.

Za 21 i po minut imao je 10 poena, ali čak osam sa linije penala. Iz igre je imao samo pogodak iz osam šuteva, promašio je sve četiri trojke. Dodao je po dva skoka i asistencije, uz ukradenu loptu.