Francuski fudbaler Kilijan Mbape nije mogao da sakrije sreću posle momenta kada su svi Englezi zaćutali.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m‘s.

Mim
.

Francuska i Engleska su se sastale u četvrtfinalu Mundijala u Kataru, a Francuzi su golovima Čuamenija i Žirua poveli sa 2:1.

Englezi su jedini gol do početka osamdesetog minuta postigli sa bele tačke, a onda su dobili novu šansu.

Sudija Vilton Sampajo je pregledao VAR posle starta Tea Ernandeza u svom kaznenom prostoru i „tri lava“ su dobila drugi penal.

Hari Kejn je i ovog puta preuzeo odgovornost, zaleteo se u 84. minutu ka lopti i lansirao je visoko preko gola.

Po izrazu lica, teško je reći da je na stadionu Al Bajt bilo srećnijeg čoveka od Mbapea, koji se široko nasmejao već sledeće sekunde.

Engleska je, podsećamo, u Rusiji pre četiri i po godine stigla do polufinala, dok je Francuska osvojila titulu svetskog šampiona.

BONUS VIDEO: Dušan Vlahović trči nakon utakmice sa Kamerunom