Nedopustivo.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Kapiten reprezentacije Kanade i golman Crvene zvezde Milan Borjan napravio je veliki kiks na utakmici svoje reprezentacije u trećem kolu grupne faze Svetskog prvenstva u Kataru protiv selekcije Maroka.

Borjan je u 4. minutu istrčao sa gola kako bi presekao dodavanje ka marokanskom napadaču, ali je to učinio jako loše, i praktično je dodao loptu Hakimu Ziješu koji je bez problema sproveo u praznu mrežu.

Marokanci su posle ovog postigli još jedan gol, preko Jusufa En Nesirija.

Kanađani su se vratili u igru u 40. minutu, kada je Najef Aguer nespretnom reakcijom postigao autogol.

Ipak, do kraja meča nismo videli još golova i Maroko je pobedio sa 2:1, i tako je obezbedio prvo mesto u grupi F. Kanada je ostala bez bodova i kao poslednji u grupi završavaju takmičenje na Mundijalu.

BONUS VIDEO Vlahović: Sve što se priča su gluposti i nebuloze