Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Kruševcu meč 19. kola Superlige Srbije i smatraju da su oštećeni za penal.

Milan Pavkov je u 18. minutu bio u šesnaestercu, šutirao je u gol Napretka i isprečio mu se Ognjen Mršić.

Lopta je igrača kruševačkog kluba pogodila u ruku, sudija Novak Simović i VAR soba nisu reagovali, a igrači Zvezde su se pobunili na terenu.

Signalizirali su da je to bio penal i nisu dobili najstrožu kaznu. Pobunili su se i sa Zvezdine televizije tvrdeći da je njihov „klub opet oštećen, ovog puta u Kruševcu“.

Crveno-beli iz Beograda su u tom trenutku vodili sa 1:0, golom Milana Rodića iz petog minuta susreta.

Do poluvremena su postigli još jedan pogodak, a Aleksandar Katai je bio precizan u 43. minutu efektnim lobom.

BONUS VIDEO: Golovi sa meča Borusije Dortmund i Bajern Minhena