PAOK

Fudbaleri PAOK-a savladali su Bešiktaš (3:1) u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Grčki klub načeo je rivala golom Colisa u 7. minutu. Ofanzivac solunskog kluba, uputio je fenomenalan udarac posle proigravanja Đanoulisa sa levog boka.

Isti igrač u 24. minutu je udvostručio prednost, a šest minuta kasnije zabeležio je i asistenciju Pelkasu za 3:0.

U 37. minutu Larin je smanjio zaostatak, ali se ispostavilo da je to sve što je turski klub mogao da uradi na „Tumba stadionu“.

Mogao je PAOK već u 41. minutu da stavi tačku na meč iz jedanaesterca, ali je Destanoglu uspeo da odbranom očuva nadu gostiju.

Promene rezultata do kraja susreta nije bilo, te se grčki predstavnik plasirao u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ceo susret za tim iz Soluna odigrao je srpski golman Živko Živković.