Fudbaleri Torina izvukli su se u zaustavnom vremenu na utakmici 19. kola Serije A protiv Beneventa.

Domaći tim vodio je sa 1:0 nakon prvih 45 minuta pogotkom Nikolasa Viole sa bele tačke, a prednost je udvostručio Đanluka Lapadula posle pet minuta igre u nastavku.

Simone Zaza smanjio je na 2:1 u 51. minutu, a u 63. minutu mu je poništen gol nakon VAR intervencije zbog faula.

Činilo se da će Benevento osvojiti sva tri boda, ali je posle centaršuta Andree Belotija, Zaza u 93. minutu postigao svoj drugi gol za konačnih 2:2.

Benevento je posle 19 kola trenutno na 11. mestu sa 22 boda, dok je Torino i dalje u zoni ispadanja.

Popularni „bikovi“ zauzimaju 18. mesto sa 14 bodova i imaju samo dve pobede u 19 odigranih utakmica.

Srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je do 74. minuta za goste iz Torina.