Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Javora rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Stefan Vukić u 94. minutu i Asmir Kajević u 99. minutu sa bele tačke i tako su zabeležili preokret koji dugo nismo videli u Srbiji.

Jedini gol na meču za Javor postigao je Ibrahim Tanko u 30. minutu.

U narednom kolu Vojvodina gostuje Voždovcu u Beogradu, dok ekipa Javora dočekuje IMT u Ivanjici.

Ovaj meč se igrao u izuzetno lošim uslovima, pošto je velika količina kiše pala u Novom Sadu neposredno pred sam početak.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na domaćem terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0 (2:0).

Oba gola za domaći tim postigao je Patrik Eze Frajdej u 14. minutu sa bele tačke i u 39. minutu. Sa klupe su za Pazarce ušli Adem Ljajić i Sejduba Suma, ali se rezultat nije menjao.

U devetom kolu Superlige Srbije fudbaleri Mladosti gostuju ekipi Čukaričkog, dok Novi Pazar na svom stadionu dočekuje Spartak iz Subotice.