Uzbudljiva utakmica u Kupu Srbije.

Fudbaleri Vojvodine plsairali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u gostima posle penala savladali Grafičar ukupnim rezultatom 4:1.

Posle regularnog dela rezultat je bio 1:1, a poveo je Grafičar golom Jovana Mituljikića u 48. minutu.

Knežević je pravovremeno proigrao Mituljikića koji je pobegao odbrani Vojvodine i pogodio bliži ugao.

Izjednačenje Vojvodini doneo je pogotkom u 86. minutu Nikola Čumić. Uroš Nikolić je poslao dugu loptu na levi bok, Čumić je pobegao svom čuvaru i pogodio dalji ugao.

U penal seriji golman Vojvodine Simić je odbranio tri penala, dok su za Vojvodinu precizni bili Uroš Nikolić, Zukić i Nemanja Nikolić.

BONUS VIDEO Bura u FSS – Zečević oštro napao Terzića: Nije izlazio iz Bjekine i moje kancelarije