Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu Napredak 5:0, u utakmici 35. kola Super lige Srbije.

Vojvodina je povela u 14. minutu golom Mihaila Ivanovića, prednost je udvostručio Andrija Radulović u 31. minutu, a osam minuta kasnije treći gol postigao je Seid Korać.

Četvrti gol postigao je Vukan Savićević u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Dejan Zukić u 57. minutu.

Vojvodina je šesta na tabeli sa 57 bodova, koliko ima i petoplasirani Čukarički. Dva boda više od njih ima Radnički 1923 na četvrtom mestu na tabeli, koje vodi u kvalifikacije za Ligu konferencija.

Napredak je poslednji osmi na tabeli plej-ofa sa 40 bodova.

U sledećem kolu Vojvodina će igrati u Kragujevcu protiv Radničkog 1923, a Napredak će u Kruševcu dočekati Crvenu zvezdu.