Maestralna partija napadača tima iz Torina.

Dušan Vlahović, napadač Juventusa, postigao je dva gola u pobedi svog Juventusa nad ekipom Lacija 3:1 u 4. kolu Serije A.

Vlahović je dobio loptu sa desnog boka nakon asistencije Manuela Lokatelija i sjajnim udarcem iz prve, uprkos tome što je bio u teškoj situaciji, uspeo da je zakuca u mrežu tima iz Rima.

Nedugo potom Vlahović je mogao i do drugog gola, ali je njegov pokušaj otišao malo preko gola, dok je i Filip Kostić imao priliku da se upiše među strelce, no ni on nije bio srećne ruke pošto je njegov pokušaj za malo bio neprecizan.

Ipak, u 27. minutu susreta „stara dama“ iz Torina je stigla do drugog pogotka, kada je Enriko Kjeza jednu loptu iz kaznenog prostora nakon asistencije Adrijena Rabioa zakucao u mrežu.

Iako su Lacijali smanjili, Vlahović je u 69. minutu novim prelepim udarcem sa distance, nakon što je grudima primirio loptu posle dugog pasa, pogodio za 3:1, što je bio i konačan rezultat meča.