Fudbaleri Mančester sitija prošli su u polufinale FA kupa pobedom nad Barnlijem 6:0.

Erling Holan je nastavio da rešeta u dresu engleskog kluba i upisao je het-trik u više nego ubedljivoj pobedi.

Hulijan Alvarez je dao dva gola, a Kol Palmer je jednom tresao mrežu rivala za konačan rezultat.

Holan je „probio led“ u 32. minutu kada je u trku ćušnuo loptu pored golmana, da bi samo tri minuta kasnije ispratio pas Fila Fodena u petercu.

U 59. minutu je uhvatio odbitak od stative, a Alvarezu je tri minuta nakon toga asistirao Kevin De Brujne za 4:0.

Koliko se Siti šetao kroz odbranu protivnika svedoči i to da su svi golovi davani iz blizine, pa je tako bilo i kod petog i šestog.

Peti je u 68. minutu dao Palmer posle novog odbitka, a konačan rezultat je postavio Alvarez preciznim i jakim šutem pod prečku u 73. minutu.

BONUS VIDEO: Ronaldu vikali „Mesi, Mesi“, on šutnuo flašu i umalo ponovo bacio traku