Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su Radnički iz Niša sa 3:2 u meču 20. kola Superlige. Istog dana, u nedelju, odigran je i meč TSC-a iz Bačke Topole i IMT-a gde je TSC pobedio sa 2:0.

Kragujevčani i Nišlije su odigrali zanimljiviji meč u kom je domaćin na stadionu „Čika Dača“ prvi došao do prednosti golom Vajdija Salija u sedmom minutu. Strašan udarac sa dvadesetak metara pronašao je sam ćošak gola gostiju.

Milutin Vidosavljević je u 47. minutu na asistenciju Salija duplirao prednost Kragujevčana, a onda svojim drugim golom povisio na 3:0 u 59. minutu.

Edmund Ado, pozajmljeni igrač Crvene zvezde je izgubio loptu pred svojim šesnaestercem i omogućio Saliju da namesti pogodak Vidosavljeviću kom sa nekoliko metara nije bilo teško da završi akciju za 2:0.

Kod trećeg gola Fraj je bio slab u duelu sa Gluščevićem, lopta je opet stigla na egzekuciju Vidosavljeviću i pobeda se nazirala.

To ipak nije bilo dovoljno za mir do kraja utakmice, pošto su Nišlije u 73. minutu smanjile zaostatak. Pogodio je nigerijski fudbaler Dele, a onda je u 85. minutu Stefan Cvetković.

Dele je pogodio iz trka, a Cvetković sa druge stative na asistenciju Stojanovića, ali se epilog nije dalje menjao i Kragujevčani su upisali tri boda.

Radnički iz Kragujevca sada ima 26 bodova na osmom mestu tabele, dok je niški Radnički na 15. mestu sa samo 17 osvojenih bodova.

TSC je meč rešio u drugom poluvremenu kada su Miloš Pantović i Benče Šoš pogađali u 71. i 83. minutu susreta, dok je Miloš Luković promašio u 49. minutu penal za IMT i propustio šansu da meč dobije potpuno drugačiji tok.