Fudbaleri Partizana i Novog Pazara igraju meč četvrtog kola Superlige i crno-beli "brod sve više tone".

Igrao se 22. minut prvog poluvremena kada je Siniša Saničanin faulirao Andriju Majdevca u svom kaznenom prostoru.

Majdevac je i koji minut ranije pao u kaznenom prostoru, sudije su gledale VAR snimak i odlučile da penala nema.

U drugoj situaciji je momak koji je došao u Novi Pazar pre desetak dana kao špic, oboren je i sudija Marko Ivković je Saničaninu pokazao drugi žuti karton i isključenje.

Novi Pazar je dobio jedanaesterac koji je u 24. minutu u gol pretvorio Miloš Mijić.

Domaćini su na Džaizkoin areni poveli sa 1:0, a Partizan, koji je u prva tri kola Superlige već imao dva nerešena rezultata, našao se pred novim veoma teškim zadatkom.

Novi Pazar je u nastavku prvog poluvremena imao još jednu šansu za pogodak, kada je Mijić pogodio stativu.

BONUS VIDEO: Majstorija Dušana Tadića za vođstvo Ajaksa