Fudbalska reprezentacija Srbije poslednju proveru pred odlučujuću utakmicu sa Portugalom, igra protiv Katara u Beogradu, a rezultat na poluvremenu bio je 1:0 za domaću selekciju.

Dugo su fudbaleri Katara mučili izabranike Dragana Stojkovića Piksija, ali je gol stigao baš onda kada je najviše bilo potrebno.

Vezista Saša Lukić je pogodio u nadoknadi prvog poluvremena i tako obezbedio Srbiji nešto mirnije drugo poluvremene.

Gol možete videti u videu na vrhu teksta.

Podsetimo, Srbija će prolaz na Svetsko prvenstvo tražiti protiv Portugala u nedelju od 20 sati i 45 minuta, a meč će se igrati u Lisabonu.

Gledajte Srbiju uz SBB i EON pakete

Utakmice Srbije u kvalifikacijam za Svetsko prvenstvo 2022. godine mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta. (Promo)

Bonus video: Dragan Džajić o Marinku Rokviću