Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima Veneciju sa 3:1, u meču 34. kola italijanske Serije A, dok je Torino na krilima Saše Lukića savladao Speciju 2:1.

Strelci za Atalantu bili su Mario Pašalić u 44, Duvan Zapata u 47. i Luis Murijel u 63. minutu. Gol za Veneciju postigao je Domen Crnigoj u 80. minutu.

Atalanta je zabeležila 15. pobedu u prvenstvu i sa 54 poena zauzima osmo mesto na tabeli. Venecija je na poslednjem, 20. mestu sa 22 boda, koliko imaju i Đenoa i Salernitana.

U narednom kolu, Atalanta će dočekati Torino, dok će Venecija gostovati Juventusu. U istom terminu, Torino je kao domaćin pobedio Speciju sa 2:0.

Dvostruki strelac za Torino bio je srpski internacionalac Saša Lukić iz penala u četvrtom i 69. minutu.

Specija je smanjila rezultat golom Reja Manaja iz penala u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Torino je sa 11. pobedom u šampionatu stigao do 43 poena i 11. poziciji na tabeli. Specija je na 15. mestu sa 33 boda. Specija će u sledećem kolu dočekati Lacio.