Kostić slavi gol protiv Barselone

Srpski fudbaler Filip Kostić upisao se u strelce u meču sa Barselonom na Kamp Nou.

Pred oko 15.000 navijača nemačkog Ajntrahta, Kostić je realizovao jedanaesterac u četvrtom minutu revanša četvrtfinala Lige Evrope.

Prvi meč je završen 1:1, a Ajntraht je bio prilično opasan u tom susretu.

Drugi je počeo duelom Erika Garsije i Jespera Lindstroma pred golom katalonskog kluba u trećem minutu.

Sudija Artur Dijaš je procenio da je start Garsije bio pregrub i dosudio je jedanaesterac za nemački klub.

Kostić je namestio loptu na belu tačku, šutirao je u donji desni ugao, a Mark Andre ter Štegen se bacio u svoju desnu stranu.

Lopta je pogodila mrežu, Kostić je upisao svoj šesti gol ove sezone u dresu Ajntrahta za vođstvo svog kluba 1:0.

U tom trenutku, to je bio rezultat koji je ekipu Ajntrahta vodio u polufinale Lige Evrope.

BONUS VIDEO: Najčudniji fudbalski stadioni na svetu