Ovo mnogi nisu videli.

Prvo poluvreme utakmice između Crvene zvezde i Partizana obeležio je haos nakon gola Aleksa Viga u petom minutu, a tokom ludnice viđen je i jedan detalj koji je promakao mnogima.

Vigo je pogodio za 1:0 nakon malo sreće, pošto je njegov centaršut glavom zakačio Slobodan Urošević, dovoljno da let lopte prevari Aleksandra Popovića i završi u mreži.

Argentinac je posle gola potrčao ka južnoj tribini stadiona Crvene zvezde i pogodak „proslavio“ na kontroverzan način, imitirajući pucanje iz mitraljeza.

U tom trenutku usledio je pravi haos pošto su navijači Partizana počeli da bacaju stolice ka terenu. Ipak, jedan igrač u crveno-belom je pokušao da spreči bilo kakvu eskalaciju. U momentu kada su strasti bile na vrhuncu, Milan Rodić je krenuo ka navijačima Partizana uzdignutih ruku, izvinjavajući se pristalicama tima iz Humske zbog poteza timskog kolege.