Fudbaleri Vest Hema savladali su na svom terenu Votford 3:1 u okviru 36. kola Premijer lige.

„Čekićari“ su sve dileme po pitanju pobednika rešili već u prvom poluvremenu, a mrežu gostiju načeo je Antonio u 6. minutu.

Engleski napadač iskoristio je uspavanu reakciju odbrane Votforda i sa levog boka poslao neodbranjiv udarac.

Već u 10. minutu Souček je izvanredno reagovao i glavom materijalizovao centaršut Bovena sa desnog boka.

U 36. minutu Vest Hem je stigao do trećeg gola i to spektakularnim udarcem rajsa sa oko 25 metara.

Nadu Votfordu u 49. minutu vratio je Troj Dini koji je dočekao loptu koja se odbila od stativu i poslao je iza leđa Fabianskog. Ipak, gol napadača gostiju ispostavio se samo kao počasni, pa je Vest Hem stigao do pobede koja mu garantuje opstanak.