Nastavljena Superliga.

U okviru Superlig Srbije odigrane su tri utakmice 15. kola, a jedinu pobedu zabeležila je ekipa TSC-a protiv Voždovca, i to rezultatom 3:0.

„Zmajevi“ su pokušali da poprave utisak nakon debakla protiv Partizana (4:0), ali su kući krenuli sa samo jednim golom manje u svojoj mreži.

Luka Ilić je u 39. minutu pogodio za 1:0, a dodatan „vetar u leđa“ TSC je dobio isključenjem Filipa Damjanovića u 63. minutu.

Uspeli su da odole naletima domaćina sve do završnih deset minuta, kada je prvo Marin Mirčevski povećao na 2:0, a potom Ifet Đakovac potvrdio trijumf svog tima.

Novi Pazar je konačno zaigrao pred punim tribinama, duel protiv Vojvodine ispratio je veliki broj navijača, ali je susret okončan bez pobednika. Pazarci su vodili golom Bojice Nikčevića sa penala, ali je Vojvodina uspela da poravna preko Aleksandra Busnića.

Istim rezultatom okončan je i duel dve Mladosti, pošto Lučanci nisu uspeli da slave u Novom Sadu.