Tim iz Bačke Topole trenutno na drugom mestu iza Zvezde.

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su na svom terenu ekipu Mladosti iz Lučana (2:1) u 27. kolu Superlige Srbije, i tako pretekli Partizan na tabeli.

Strelci za domaćina bili su Defanzivac Miloš Cvetković u 15. i Saša Jovanović u 36. minutu nakon odlične asistencije mladog Petra Ratkova.

Gosti su ublažili poraz u 88. minutu sa bele tačke kada je precizan bio Nemanja Tomić, nakon što je Nemanja Tomić sjajno proigrao Marka Mirića koga je golman domaćeg tima Veljko Ilić oborio u svom kaznom prostoru.

Ekipa trenera Žarka Lazetića sada ima 55 bodova i na drugom je mestu, dok trećeplasirani Partizan, koji je u ovom kolu doživeo još jedno poniženje izgubivši od Radnika iz Surdulice na svom terenu 2:1, ima bod manje.

Superliga Srbije, 27. kolo:

Novi Pazar – Kolubara 0:1 (0:0)

(Đuranović 50, ck Bakić 64)

Javor – Vojvodina 1:1 (0:1)

(Gigić 77 – Nikolić 39)

TSC – Mladost Lučani 2:1 (2:0)

(Cvetković 15, Jovanović 36 – Tomić 87 p)

Partizan – Radnik 1:2 (0:2)

(Rikardo 82 – Radulović 13, Jokić 44)

Mladost GAT – Radnički 1923 1:2 (0:1)

(Maksimović 50 – Zorić 30, Vidosavljević 62)

15.00 Spartak – Radnički Niš

17.00Napredak – Crvena zvezda

19.00 Čukarički – Voždovac

BONUS VIDEO VAR poništio spektakularan gol Danijela Aleksića, majstoriju „rabonom“ kakva se retko viđa