Fudbaleri TSC-a pobedili su u nedelju uveče na svom terenu Radnik sa 1:0, u meču 21. kola Superlige.

Strelac pobedonosnog gola za TSC bio je Ifet Đakovac iz penala u 70. minutu. TSC je treći na tabeli sa 43 boda, devet manje od drugoplasirane Crvene zvezde. Radnik je na poslednjem, 16. mestu sa 11 poena.

U narednom kolu, Radnik će dočekati Partizan, dok će TSC gostovati Železničaru. U istom terminu, Radnički iz Niša je kao domaćin pobedio Javor sa 1:0. Odlučujući gol postigao je Dele u 25. minutu.

Radnički je na 14. mestu sa 20 bodova, a Javor je na 13. poziciji sa bodom više i u sledećem kolu, Radnički će gostovati IMT-u, dok će Javor dočekati kragujevački Radnički 1923.

Ranije u toku dana, Radnički iz Kragujevca je na svom terenu pobedio Vojvodinu sa 2:1 na svom terenu „Čika Dača“, a Mladost je u gostima savladala Spartak sa 1:0.

Golove za Radnički davali su Vajdi Sali u 19. minutu i Miloš Ristić sa penala u 85. minutu utakmice, dok je jedini pogodak za Vošu postigao Dejan Zukić na asistenciju Andrije Radulovića u 64. minutu.

Strelac pobedonosnog gola za Mladost bio je Patrik Frajdej u 68. minutu. Mladost je na osmom mestu sa 29 bodova, a Spartak je na 10. poziciji sa tri boda manje.

U narednom kolu, Mladost će dočekati Voždovac, dok će Spartak gostovati Vojvodini.