U utorak je odigrano čak pet utakmica 25. kola Superlige Srbije, a favoriti su uglavnom bili sigurni.

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Bačkoj Topoli ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 u prvom meču 25. kola Superlige Srbije.

Dva gola za TSC postigao je Aleksandar Ćirković u drugom i 67. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Miloš Pantović u 58. i Saša Jovanović u 71. minutu. Jedini gol za Mladost postigao je Marko Veličković u 74. minutu.

Klub iz Bačke Topole se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli SLS sa 50 bodova, dok je Mladost na šestoj poziciji sa 36.

TSC će u narednom, 26. kolu SLS gostovati Spartaku, dok će Mladost u Lučanima dočekati Partizan.

Fudbaleri Čukaričkog i Spartaka odigrali su u Beogradu bez pobednika, 2:2 (1:0).

Oba gola za Čukarički postigao je Luka Adžić u 29. i 51. minutu i to direktno iz kornera. Pogotke za Spartak dali su Ilija Martinović u 55. i Vojo Ubiparip u 81. minutu.

Čukarički se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 39 bodova, dok je Spartak deveti sa 31. poenom.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom kolu gostovati Voždovcu, dok će Spartak dočekati TSC.

Fudbaleri Novog Pazara i Voždovca odigrali su nerešeno, 2:2 (1:1). Oba gola za Novi Pazar postigao je Sejduba Suma u 13. i 55. minutu iz penala. Strelci za Voždovac bili su Rodrigo Vilka u 22. i Nikola Savić u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Novi Pazar je sedmi sa 35 bodova, dok je Voždovac na desetoj poziciji sa 29 poena. Oba tima će se boriti za mesto u plej-ofu do kraja regularnog dela sezone.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Vojvodini, dok će Voždovac dočekati Čukarički.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Beogradu ekipu IMT-a rezultatom 1:3 (0:1).

Pogotke za Vojvodinu postigli su Zarija Lambulić (autogol) u 10. i Kejleb Seri u 59. i u drugom minutu nadoknade vremena. Jedini strelac za IMT bio je Miloš Luković u 83. minutu.

Klub iz Beograda je meč završio sa igračem manje, pošto je u 72. minutu isključen Filip Rogić.

Vojvodina se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli sa 37 bodova, dok je IMT na 13. poziciji sa 24 poena.

IMT će u narednom kolugostovati Radniku u Surdulici.