"Pljuštali" golovi na Banovom brdu

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su Čukarički u gostima rezultatom 3:2 u okviru prvog kola plej-ofa Superlige Srbije.

Martin Mirčevski doveo je goste u prednost u 36. minutu, a sa rezultatom 1:0 otišlo se na poluvreme.

Početkom drugog dela rezultat je poravnao Marko Rakonjac, da bi Ifet Đakovac brzo ponovo doveo TSC u vođstvo.

Izjednačujući pogodak i svoj drugi na utakmici postigao je Raonjac u 64. minutu.

Kada se činilo da će ekipe podeliti bodove na Banovom brdu, na scenu je ponovo stupio Đakovac, koji je svojim drugim golom i to u 93. minutu doneo tri boda svojoj ekipi.

Čukarički je i dalje siguran na trećem metu sa deset bodova više od TSC-a, koji je četvrti.

U narednom kolu, Čukarički će za protivnika imati Partizan, dok će TSC na megdan Zvezdi.