Memfis Depaj

Barselona ne liči na sebe od kada je klub napustio Lionel Mesi (iako ni sam ne blista u Pari Sen Žermenu). Ronald Kuman, trener Katalonaca, ima sve više razloga za nervozu, a napadači mu ne daju razloga da odahne.

Barselona je remizirala sa Granadom (1:1) i tako upisala drugi remi u četiri susreta Primere. Barselona se tako nalazi na tek sedmoj poziciji u španskom prvenstvu i deluje da će ovo biti prava horor sezona za sve navijače.

U petom kolu je Granada povela preko Domingosa Duartea već u 2. minutu, a Katalonci su izjednačili preko Ronalda Arauha tek u 92. minutu.

Između dva pogotka je Kuman imao mnogo razloga za nervozu, ali i nevericu.

Pogotovo nakon što je Memfis Depaj pokušao da postigne pogodak „makazicama“, a onda promašio čitavu loptu.

To možda i ne bi bilo čudno, da nije bio u dobroj situaciji da glavom zatrese mrežu rivala, ali se on odlučio na atraktivniji potez.

Upravo zbog toga je vidno razočarani Kuman samo raširio ruke kao da je želeo da poručio „Ne znam ni šta da kažem više“.

Koeman reaction to Depay Bicycle kick attempt [Barcelona 0-1 Granada] from soccer