Fudbaleri Kaljarija pobedili su na gostujućem terenu Torino sa 3:2, u utakmici četvrtog kola Serije A.

Torino je poveo u četvrtom minutu golom Andree Belotija iz penala, a Kaljari je preokrenuo golovima Žoaa Pedra u 12. i Djovanija Simeonea u 19. minutu.

Raspoloženi Beloti se drugi put upisao u strlce i izjednačio rezultat u 49. minutu, meeđutim pobedu Kaljariju doneo je Simeone, novim pogotkom u 73. minutu.

Kaljari je pobedom na gostovanju Torinu stigao do prve pobede u sezoni i se četiri boda zauzima 12. mesto na tabeli.

Torino je odigrao tri utakmice, pretrpeo je treći poraz i pretposlednji je na tabeli.

Utakmicu među rezervistima Torina proveo je srpski golman Vanja Milinković-Savić koji je u 87. minutu zbog prigovora sa klupe zaradio crveni karton.