Fudbaleri TSC iz Bačke Topole odigrali sjajan meč u 11. kolu Superlige Srbije i deklasirali ekipu Novog Pazara sa 7:0, dok je Vojvodina bila bolja od Rada (4:1).

Trener TSC Zoltan Sabo imaće svakako mnogo razloga da bude zadovoljan igrom svojih izabranika koji su stigli do pete pobede u prvenstvu i učvrstili se u sredini tabele posle 11 odigranih mečeva.

Ekipa iz Bačke Topole je rano povela, već u četvrtom minutu preko Đuro Zeca, da bi se do odlaska na odmor mreža gostiju zatresla još tri puta.

Prvo je Nenad Lukić postigao gol u 16. minutu za 2:0, da bi tri minuta kasnije i Filip Babić pogodio mrežu Novog Pazara.

Vladimir Silađi je u 26. minutu postigao gol za 4:0, da bi u nastavku Lukić u 48. i Silađu u 73. minutu postigli svoje druge pogotke na utakmici.

U strelce se upisao i rezervista Borko Duronjić u 69. minutu.

Ubedljiv poraz Novopazaraca je malo iznenađenje s obzirom na činjenicu da su nedavno pobedili Vojvodinu sa 3:1 i Partizan sa 3:2.

U Novom Sadu, na „Karađorđu“, Vojvodina je pobedila Rad sa 4:1.

Gosti su poveli golom Živkovića u trećem minutu, ali igrači novosadske ekipe su se potrudili da treneru Nenadu lalatoviću ne pokvare jubilej, stoti meč na klupi Vojvodine.

Slavko Bralić u 12. minutu je doneo izjednačenje, da bi u nastavku mrežu „građevinara“ zatresli i Nemanja Čović u 55, Petar Bojić u 69. i Miljan Vukadinović u 79. minutu iz jedanaesterca.

Pobede su zabeležili i Proleter kao gost na Banovom brdu (2:1), te Radnik koji je kod kuće bio bolji od OFK Bačke (1:0).