Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Mačvu 4:0, u utakmici 9. kola Superlige Srbije.

Strelci za tim sa Banovog brda bili su Miloš Ostojić u 35, Asmir Kajević u 53, Veljko Birmančević u 73. i Ibrahim Ndaje u 90. minutu.

Ubedljivu pobedu ostvario je i TSC pošto je na svom terenu bio bolji od Spartaka – 3:0.

Mihajlo Banjac je u 11. minutu doneo prednost ekipi iz Bačke Topole, na 2:0 povisio je Nenad Lukić u 43. minutu, a konačan rezultat postavio je Djuro Zec u 68. minutu.

Spartak u 29. minutu, pri rezultatu 0:1, nije iskoristio jedanaesterac.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su Rad 4:2, što im je prvi trijumf još od prvog kola.

Radnik je poveo golom Milana Makarića u trećem minutu, a izjednačio je Saša Jovanvović u 38. minutu.

U drugom poluvremenu, ekipa iz Surudlice dolazi do novog vodjstva golom Ivana Krička u 59, da bi tri minuta kasnije poravnanje za ekipu sa Banjice doneo Aleksandar Busnić. U nastavku, utakmice Evgen Pavlov u 69. minutu i Zoran Danoski u 79. postižu golove za konačnih 4:2.

Javor i Zlatibor odigrali su nerešeno 1:1. Gol za ekipu Zlatibora u 11. minutu postigao je Vasilije Janjić, a konačan rezultat postavio je Luka Radivojević u 40. minutu.