Miralem Sulejmani, nekadašnji igrač Partizana, Ajaksa i Benfike, pomogao je ekipi Jang Bojsa da ostvari ubedljivu pobedu nad ekipom CSKA iz Sofije od 3:0 (3:0).

Sulejmani je odigrao odličan meč, baš kao i ceo švajcarski tim. Naročito su bili dobri u prvom poluvremenu kada su završili sav posao oko trijumfa.

Tako su izabranici trenera Đerarda Seoanea stigli do četvrtog boda u Grupi A u kojoj je vodeća Roma nešto ranije kod kuće slavila protiv Kluža (5:0).

Jang Bojs je poveo u drugom minutu preko Feliksa Mambimbija da bi na pas Nsamea u 18. minutu Sulejmani postigao pogodak za 2:0.

Odlično je prihvatio loptu u kaznenom prostoru, oslobodio se štopera gostiju i pored njega sigurnim udarcem zatresao mrežu bugarske ekipe.

Sve je bilo gotovo u 32. minutu kada je Mambimbi na asistenciju reprezentativca Švajcarske Fasnahta postavio konačnih 3:0.

Sulejmani je igru napustio u 70. minutu, a Jang Bojs mirno meč priveo kraju.

Veliko iznenađenje je poraz ekipe Milana na „San Siru“ i to od Lila (0:3). Šta se dogodilo roso-nerima, teško je reći. Zatajio je i Zlatan Ibrahimović, ali meč je svakako obeležio trostruki strelac, Turčin Jusuf Jaziči.

On je mrežu Milana zatresao prvo iz penala u 22. minutu, da bi potom još dva puta u drugom poluvremenu, u 55. i 58. savladao Đanluiđija Donarumu.

Šok je doživeo iz Seltik kod kuće protiv Sparte iz Praga (1:4), dok je Arsenal uz dva autogola Norvežana uspeo da pobedi Molde sa 4:1.

Lester je torpedovao Bragu sa 4:0 u meču u kojem se u strelce upisao i povratnik na teren posle povrede, Džejms Medison.