Sergej Milinković-Savić strelac za Lacio iz slobodnjaka

Sergej Milinković-Savić majstorijom iz slobodnjaka doneo je izjednačenje Laciju na gostovanju Torinu - 2:2, početkom drugog poluvremena.

Rimljani su i poveli u 15. minutu preko Pereire, ali je Torino preokrenuo na 2:1 pogotkom Bremera u 19. i precizno izvedenim penalom Belotija pet minuta kasnije.

Taj rezultat bio je na snazi sve do početka drugog poluvremena i veoma lukavog slobodnjaka srpskog reprezentativca.

Sergej Milinković-Savić je sa oko 22-23 metra prebacio živi zid, u kojem je bio i Saša Lukić, i pogodio ugao u kom je stajao golman Sirigu za 2:2.

Pomenuti reprezentativci Srbije bili su na terenu od početka meča, dok je golman Vanja Milinković-Savić na klupi Torina.

Malo je nedostajalo da „bikovi“ prekinu crnu seriju od devet mečeva bez pobede, jer je Lukić zatresao mrežu Reine u 87. minutu, ali je Lacio u nadoknadi pogocima Imobilea iz penala i Kaiseda odneo ceo plen.