Bolna povreda srpskog golmana.

Dubočica iz Leskovca poražena je sa 1:0 u meču 20. kola Prve lige Srbije, a tokom prvog poluvremena golman gostiju, Marko Knežević, doživeo je tešku povredu.

Prilikom jednog duela, Kneževiću je stradala jagodična kost i zbog nje je na poluvremenu morao da napusti igru.

Uspeo je Knežević da ostane na terenu sve do 45. minuta, ali je oticanje lica značilo da mora da bude odmah prevezen u Urgentni centar, gde je utvrđeno da će morati na operaciju.

Oglasio se potom i klub na društvenim mrežama i otkrio je da će Knežević nakon operacije propustiti minimum mesec ipo dana.

Knežević je u karijeri nastupao za Mladost GAT, Železničar Pančevo, Inđiju, Radnički iz Niša, Voždovac, Javor, Bežaniju, Banat, Borac iz Banjaluke, Kolubaru, Teleoptik i mlađe kategorije Partizana.

BONUS VIDEO Majstor Marko Rojs: 15 sezona, 15 sjajnih golova u Bundesligi