Aleksandar Stanojević, FK PArtizan

Aleksandar Stanojević, trener Partizana kaže da nije lako pobediti svaki meč u prvenstvu, nakon remija sa Proleterom.

Partizan je u meču 16. kola odigrao 0:0 na svom terenu u nedelju uveče i ispustio je prve bodove u prvenstvu, mimo meča sa Crvenom zvezdom.

Stanojević je još ranije rekao da je nemoguće pobediti svaki meč u šampionatu, ali se malo ko u Partizanu nadao da će bodove prosuti protiv Proletera, tim pre što su crno-beli imali i penal u 68. minutu.

„Igrali smo izuzetno loše u prvom poluvremenu, dok se Proleter borio muški. Drugo poluvreme smo bolje otvorili, ali nismo uspeli da postignemo gol. Teško je pobediti svaku utakmicu. Idemo dalje, ima da se igra još mnogo“, rekao je Stanojević za Arenu sport.

Njegovi igrači su bili bez snage već u prvom poluvremenu utakmice, u drugom je Nikola Petrić činio čuda na golu Proletera i obezbedio je remi svojoj ekipi.

Partizan je ostao na 44 boda u domaćem prvenstvu, dok Crvena zvezda ima 38 na drugom mestu, ali ima i meč manje.

BONUS VIDEO: Skandiranje navijača Zvezde treneru kome su razbili glavu